Charles Explorer logo
🇬🇧

Theology of the Old Testament

Class at Hussite Theological Faculty |
L0602

This text is not available in the current language. Showing version "cs".Annotation

V předmětu Teologie SZ se studenti seznámí s přehledem SZ bádání v 19., 20. a 21. století. Druhým těžištěm je teologie jednotlivých spisů Starého zákona. Forma výuky bude rozhovor na základě přečtené literatury. Kurz bude uzavřen kolokviem.

V případě přechodu na distanční výuku bude předmět Teologie SZ vyučován formou přímé online výuky pomocí nástroje Adobe Connect v čase určeném rozvrhem fakulty.

Předmět bude zakončen kolokviem prostřednictvím online konference.

Bližší informace a pokyny k instalaci Adobe Connect:

Účastníci na PC a notebooku

A.Webové konference doporučujeme spouštět v aplikaci Adobe Connect Meeting App. Aplikaci si stáhněte a nainstalujte pro Váš operační systém:

●Windows: http://www.adobe.com/go/Connectsetup

●Mac: http://www.adobe.com/go/ConnectSetupMac

B.Spusťte aplikaci Adobe Connect.

C.Na úvodní obrazovce: Welcome to Adobe Connect, do pole “Enter the Adobe Connect meeting URL” napište nebo vložte zkopírovanou adresu konference (např:https://el.lf1.cuni.cz/vyuka-anglictiny/) a klikněte na tlačítko “Continue”.

D.Na další obrazovce klikněte na volbu “Vstup pro hosty”, napište do pole ”Jméno”vaše celé jméno a klikněte na tlačítko: “Vstoupit do konference”.

E.Po úspěšném připojení do konferenční místnosti se otevře její obsah. Některé konference mohou mít nastavena jiná pravidla pro přístup do konferenční místnosti a je možné, že na povolení vstupu budete muset čekat.

F.Nedoporučujeme spouštět konference Adobe Connect v okně Internetového prohlížeče.

Účastníci s mobilními telefony a tablety Účastníci,kteří se budou připojovat ke konferenční místnosti z mobilního telefonu nebo tabletu si musí stáhnout a nainstalovat aplikaci Adobe Connect pro svůj operační systém. Také musejí mít kvalitní připojení k iternetu.

Dále postupují podle uvedeného návodu. Adobe Connect app pro Android:https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.adobe.connectpro&hl=cs Adobe Connect app pro iOS:https://apps.apple.com/us/app/adobe-connect/id430437503

A. Spusťte aplikaci Adobe Connect klepnutím na ikonu Connect

B.Do pole “Enter Meeting URL” napište adresu konference / webináře, kterou jsteobdrželi e-mailem (např: https://el.lf1.cuni.cz/vyuka-anglictiny/) a klepněte na tlačítko“Next”.

C.V okně bezpečnostního upozornění klepněte na: “Důvěřovat pro tuto relaci”.

D.Na další obrazovce zkontrolujte, že je zaškrtnutá volba “Guest” a do pole “Yourname” napište vaše jméno a příjmení a klepněte na tlačítko “Enter”.

E.V dalším kroku proběhne přihlášení a připojení ke konferenční místnosti v závislosti na nastavení. Některé konferenční místnosti mohou mít nastaveno, že vstup uživatelů do místnosti podléhá schválení. V takovém případě budete na vstup do konference několik okamžiků čekat, než bude Váš vstup schválen organizátorem webináře.