Během archeologické sezóny 2012 byly ve výplni šachty 4 ve dvoře princezny Šeretnebtej (AS 68) objeveny nepravé dveře. Vápencová nepravá stéla (66 × 38 × 10,5 cm) náležela jistému Chajovi.
Opracování dveří i provedení hieroglyfického textu, který nesou, jsou spíše nízké řemeslné kvality. Jedná se o jednoduše opracované dveře s oblounem, který lemuje dva páry veřejí, překlad a centrální panel.
V horní části jsou dveře korunovány římsou. Centrální panel má tvar tzv. invertovaného písmene T.
Dokladů tohoto typu je pomálu a všechny jsou datovány do vlády Pepiho II. nebo do období následujícího. Stopy bláta a obílení na Chajových dveřích, zejména v částech, které původně přiléhaly k nějakému výklenku, prozrazují, že stéla byla pravděpodobně umístěna v jedné ze dvou nik zahloubených do západní stěny dvora princezny Šeretnebtej.
Tyto výklenky korespondují se šachtami 4 a 12, nad nimiž byly vytesány. Niky byly omazány tmavým blátem a následně bíle omítnuty, stejně jako prostor kolem nich a rovněž podlaha vytvořená před nikami asi 30 cm nad původní podlahou dvora v době, kdy již byl dvůr mírně zasypán a nejméně jeden architráv ležel spadlý na zemi.
Podobně obílené kultovní prostory můžeme najít např. v severní Sakkáře u hrobek z 6. dynastie, v nichž bílá patrně symbolizovala rituální čistotu.